Šéfkuchař restaurace U smrku Pavel Eiselt vaří přes třicet let. Jeho restaurace funguje v Jenči u Prahy téměř dvacet let bez přerušení, přestože Eiselt byl několik let v cizině. "Na restauraci jsem dohlížel po telefonu a občas jsem přijel na kontrolu. Díky mým zaměstnancům se hospoda udržela, za což jim patří můj dík," říká šéfkuchař Eiselt.

HN: Letos oslaví vaše restaurace dvacet let své existence. Co na oslavy chystáte?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se