Šéfkuchař restaurace U smrku Pavel Eiselt vaří přes třicet let. Jeho restaurace funguje v Jenči u Prahy téměř dvacet let bez přerušení, přestože Eiselt byl několik let v cizině. "Na restauraci jsem dohlížel po telefonu a občas jsem přijel na kontrolu. Díky mým zaměstnancům se hospoda udržela, za což jim patří můj dík," říká šéfkuchař Eiselt.
HN: Letos oslaví vaše restaurace dvacet let své existence. Co na oslavy chystáte?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



