Autobusové nádraží na Florenci dostane nový povrch. Na hladký beton, po kterém se kolečkové kufry dají pohodlně vozit, ale mohou turisté zapomenout, protože kostky, které nyní tvoří povrch nádraží, mají podle mluvčího společnosti ČSAD Praha Petra Husáka jednu velikou výhodu, a sice tu, že se neojezdí.

Proto bude i nový povrch nádraží ze žulových kostek. "V některých místech se ovšem dlažba již velmi zvlnila a potřebuje nutně opravit. Proto připravujeme postupnou rekonstrukci tak, aby to nebyl takový tobogan," popsal generální ředitel společnosti ČSAD Praha holding Pavel Vráblík. Rekonstrukce podle něj nezpůsobí žádné výpadky v provozu a jen minimálně se prý projeví na komfortu cestujících.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se