Raiffeisenbank posiluje kvůli skluzu v zavádění nového bankovního systému o zahraniční experty, kteří mají zkušenosti s podobně velkými projekty. "Potřebovali jsme mít v týmu víc lidí, kteří už takovou implementací prošli, a těch je v Česku málo. První část nového informačního systému už ale teď finalizujeme a spustíme ji na podzim," potvrdil včera HN generální ředitel Raiffeisenbank Lubor Žalman.

"Nejprve ho budou využívat zaměstnanci banky v testovacím prostředí. Do ostrého provozu ho nasadíme zkraje příštího roku," dodal.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se