Raiffeisenbank posiluje kvůli skluzu v zavádění nového bankovního systému o zahraniční experty, kteří mají zkušenosti s podobně velkými projekty. "Potřebovali jsme mít v týmu víc lidí, kteří už takovou implementací prošli, a těch je v Česku málo. První část nového informačního systému už ale teď finalizujeme a spustíme ji na podzim," potvrdil včera HN generální ředitel Raiffeisenbank Lubor Žalman.
"Nejprve ho budou využívat zaměstnanci banky v testovacím prostředí. Do ostrého provozu ho nasadíme zkraje příštího roku," dodal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





