Na podporu energeticky úsporného bydlení půjdou další miliardy. Vláda včera rozhodla, že minimálně polovina z odhadovaných 80 miliard korun, které by měla získat prodejem emisních povolenek, půjde na ekologické projekty.
Nejvíce peněz vláda nasměruje do následovníka úspěšného programu Zelená úsporám. Ten letos dojíždí a prozatím se v něm na 64 tisíc projektů rozdalo přes 15,2 miliardy korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






