Na podporu energeticky úsporného bydlení půjdou další miliardy. Vláda včera rozhodla, že minimálně polovina z odhadovaných 80 miliard korun, které by měla získat prodejem emisních povolenek, půjde na ekologické projekty.

Nejvíce peněz vláda nasměruje do následovníka úspěšného programu Zelená úsporám. Ten letos dojíždí a prozatím se v něm na 64 tisíc projektů rozdalo přes 15,2 miliardy korun.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se