Vstřícnost státu k poškozeným "klientům" registru vozidel bude nepochybně záležet na celkové částce, kterou by měl jako odškodnění vyplatit. Zatím se mluví o statisících, ale záleží na tom, jak dlouho ještě bude fiasko v podobě nefunkčního registru pokračovat. Pak by se tato suma mohla až násobně zvýšit, což by mohlo znamenat snížení ochoty státu zaplatit za způsobenou újmu. Důležité bude především to, jak se stát k žádostem o odškodnění postaví, tedy jaké požadavky bude považovat za oprávněné a které již ne.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



