Při psaní tohoto komentáře sleduji jedním okem televizní zpravodajství z olympijských her, kde pár medailí našich sportovců berou veřejnost i média jako velký úspěch.

Pro mne je český sport jen paralelou k obecné situaci české společnosti, kde být průměrný je bezpečnou volbou pro dosažení slávy. Čechů, které bychom mohli pokládat za elitu svého oboru, velmi ubývá a při současném stavu našeho vzdělávacího procesu nevidím příliš možností ke změně tohoto trendu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se