Počítačové hry jednoho z předních amerických tvůrců Blizzard Entertainment jsou tak návykové, že se od nich nelze odtrhnout. Producentovi her World of Warcraft nebo Starcraft II to teď někteří mají za zlé.

Hráče, kteří se své závislosti zbavovali v léčebných ústavech, potkali reportéři zpravodajské stanice CNN v Jižní Koreji. Postižení uvedli, že hráli některé z nejznámějších her firmy na úkor jiných činností - nejedli ani nespali, jen aby nemuseli zábavu přerušovat.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se