Po patnácti letech je to tu znovu. Petr Nečas zopakoval slova někdejšího prezidenta Václava Havla a tvrdí, že Česko má opět "blbou náladu". To je podle něj hlavní důvod, proč se země opět propadá do recese. Odpovědnost své vlády odmítá. A hledá zároveň způsob, jak českou ekonomiku nastartovat. "V příštím roce povolíme vyšší deficit, získáme peníze ze státních podniků a budeme víc podporovat vědu a výzkum," říká premiér v prvním rozhovoru po vládních prázdninách.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








