Skončily letní prázdniny znamenající většinou velikou nudu pro kapitálové trhy. V České republice jsme sice zažili i lepší léto, třeba když Unipetrol padal do polské náruče a lidé čekali na propočet atraktivního povinného odkupu akcií, ale úplná "okurka" vypadá taky jinak. Objemy sice nijak netěší, ale alespoň ten vykázaný růst (7 % za srpen) částečně usušil slzy investorům. Září je pro školáky novým začátkem a v ulicích je to vidět - více aut a větší ruch v Praze se snad přesune i na obchodní parket.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






