Skončily letní prázdniny znamenající většinou velikou nudu pro kapitálové trhy. V České republice jsme sice zažili i lepší léto, třeba když Unipetrol padal do polské náruče a lidé čekali na propočet atraktivního povinného odkupu akcií, ale úplná "okurka" vypadá taky jinak. Objemy sice nijak netěší, ale alespoň ten vykázaný růst (7 % za srpen) částečně usušil slzy investorům. Září je pro školáky novým začátkem a v ulicích je to vidět - více aut a větší ruch v Praze se snad přesune i na obchodní parket.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se