Nedávno jsem se zúčastnil dvou na první pohled rozdílných setkání, jejichž pojítkem byl zdánlivě jen fakt, že se konala v Německu. Obě akce však spojovalo téma preventivního přístupu, o němž bývá složité ostatní přesvědčit, ale jehož absence může mít nedozírné následky. Tématem prvního setkání, na které se zaměřím v tomto komentáři (z důvodu rozsahu si druhé nechám na příště), byly otázky související s privátními společnostmi a jejich vlastníky a řešilo se primárně tzv. nástupnictví.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se