Nedávno jsem se zúčastnil dvou na první pohled rozdílných setkání, jejichž pojítkem byl zdánlivě jen fakt, že se konala v Německu. Obě akce však spojovalo téma preventivního přístupu, o němž bývá složité ostatní přesvědčit, ale jehož absence může mít nedozírné následky. Tématem prvního setkání, na které se zaměřím v tomto komentáři (z důvodu rozsahu si druhé nechám na příště), byly otázky související s privátními společnostmi a jejich vlastníky a řešilo se primárně tzv. nástupnictví.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



