Záměr Evropské komise ve mně vyvolal pořádně velké rozpaky. Na jednu stranu se mi chce potvrdit: ano, v českém byznyse působí příliš málo žen! Jako jediná generální ředitelka české veřejně obchodovatelné společnosti si dovoluji tvrdit, že o tom něco vím. Na druhé straně však jako žena a také dlouholetá personalistka nemůžu být hrdá na skutečnost, že se má naše účast ve vedení firem nařizovat.

Chtějí ženy do "mužských" oborů?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se