Záměr Evropské komise ve mně vyvolal pořádně velké rozpaky. Na jednu stranu se mi chce potvrdit: ano, v českém byznyse působí příliš málo žen! Jako jediná generální ředitelka české veřejně obchodovatelné společnosti si dovoluji tvrdit, že o tom něco vím. Na druhé straně však jako žena a také dlouholetá personalistka nemůžu být hrdá na skutečnost, že se má naše účast ve vedení firem nařizovat.
Chtějí ženy do "mužských" oborů?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



