Aktuální dění na pražské burze mi připomíná lidové rčení, že na smolaře i záchod spadne. Situace prostě není extra veselá, objemy klesají několik měsíců v řadě, akcie téměř nekopírují příležitostné optimistické trendy ve světě a žalostně zde chybí nové emise. Člověk tak logicky hledá podpůrné argumenty u těch titulů, které zde zůstávají, ale veliké tabu padlo i zde.

KIT digital překročil Rubikon a volně navázal na podvody z 90. let, svůj Enron či svého Madoffa máme nyní i v Praze. Kdysi jsme se smáli, že AAA oznámí překročení kulaté hranice počtu prodaných aut na začátku prosince, ale nakonec se zjistí, že se firma k této hranici nedobrala ani na silvestra.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se