Diskutujeme s albánskými úřady v podstatě od momentu, kdy jsme do země přišli, začíná své vyprávění o působení skupiny ČEZ v Albánii Jaroslav Macek. V téhle balkánské zemi pro ni pracuje už tři roky, od loňské zimy distribuční společnosti ČEZ Shpërndarje šéfuje. S Mackem jsme se sešli v pražské restauraci Café de Paris, kde v rozhovoru pro Hospodářské noviny mluvil i o tom, jak se vztahy mezi albánskou vládou a skupinou ČEZ postupně vyhrotily až ke zvažovanému odchodu ze země.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se