Kancelář českobudějovického primátora Juraje Thomy jako by vypadla z hollywoodského špionážního thrilleru. Loni na podzim z ní vycházelo záhadné rušení, takže lidé na náměstí ztráceli signál na svých mobilech. Snažili se do ní také dostat - samozřejmě v politikově nepřítomnosti - tři domnělí pracovníci telekomunikačního úřadu. A tento týden v ní policie našla odposlouchávací zařízení, které tam bylo schované nejspíš několik let.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se