Dostal jsem už vícero nabídek na dobře placená a zajištěná místa různě ve světě, kde bych se věnoval svému oboru. O těchto velmi lukrativních nabídkách jsem ale nikdy vážně neuvažoval. Proč? Nedovoloval mi to především silný pocit češství.

Jsem rád, že jsem se narodil v této zemi, která dala světu mnoho úžasných lidí. Za její existenci a samostatnost bojovali i moji předkové. Dnes máme možnost si v malé české kotlině sami svobodně řídit společnost. I proto považuji za svou morální povinnost nejen vůči předkům, ale i potomkům se na jejím rozvoji podílet.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se