Fotografka Dita Pepe odkládá své "chameleonství". Autorka, jež se ve svých oceňovaných autoportrétech "převtělovala" do žen a manželek mužů, s nimiž se v jejich přirozeném prostředí fotografovala, změnila téma. Na aktuální výstavě v ostravské Komorní scéně Aréna předkládá intimní portréty svých nejbližších - dvou dcer a vlastní matky. Výstava potrvá do konce března.

"Když s nimi pracuju, samozřejmě spolu mluvíme, dotýkám se jich... je to pro mě i určitý způsob terapie. Fotit přímo ve vlastní rodině je jedna z nejtěžších věcí, protože se přitom odkrývá, jak se v ní kdo cítí a jaký vztah k sobě ti lidé mají," říká Dita Pepe.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se