Fotografka Dita Pepe odkládá své "chameleonství". Autorka, jež se ve svých oceňovaných autoportrétech "převtělovala" do žen a manželek mužů, s nimiž se v jejich přirozeném prostředí fotografovala, změnila téma. Na aktuální výstavě v ostravské Komorní scéně Aréna předkládá intimní portréty svých nejbližších - dvou dcer a vlastní matky. Výstava potrvá do konce března.
"Když s nimi pracuju, samozřejmě spolu mluvíme, dotýkám se jich... je to pro mě i určitý způsob terapie. Fotit přímo ve vlastní rodině je jedna z nejtěžších věcí, protože se přitom odkrývá, jak se v ní kdo cítí a jaký vztah k sobě ti lidé mají," říká Dita Pepe.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



