Nedávno vydané album "feat" je deník. Zachycuje třináct let hudebního života, dobu, kdy jsem hrála s různými muzikanty. Tvořím hlavně intuitivně. Vycházím z toho, co chci sdělit, jak to chci sdělit, ze zvuku a atmosféry. Bylo období, kdy jsem hudbu příliš analyzovala a ztrácela kontakt s obsahem. Naštěstí jsem se pak vrátila do stavu "neřešení". Nemám ráda, když se hudba štěpí do různých stylů. Mám ráda její přesah. Musí se mnou nějak pohnout. Musím ji cítit, pak jsem šťastná.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se