Právě před dvaceti lety se na předních stránkách českých novin řešilo, kolik má Praha Bratislavě zaplatit za to, že si ponechá československou vlajku. Žhavým tématem byly i podezřele nízké prosincové - tedy poslední - odvody daní ze Slovenska do rozpočtu zaniklé federace či snaha české strany získat miliardy za to, že v rámci první vlny kuponové privatizace putovalo za řeku Moravu výrazně víc akcií než v opačném směru. Sporných otázek byla dlouhá řada a vůbec nebylo jisté, zda se je v klidu podaří vyřešit.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se