Na Pardubicku dnes odstartuje záchranná mise Petra Nečase. Během několikatýdenní roadshow po krajích se pokusí přesvědčit primátory a starosty, že značka ODS má ještě budoucnost. A že on je ten pravý, kdo by měl stát v jejím čele.

Důvod, proč musí premiér vyrazit na přesvědčovací turné do regionů, je jasný - nejsilnější vládní strana prochází jednou z největších krizí ve své historii. Preference jí klesly k deseti procentům, drolí se její poslanecký klub a členové ODS hledají viníka. Komunální politici, jak vyplynulo z desítek rozhovorů s reportéry HN, žádají změnu politického stylu nebo výměnu špiček.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se