Advokáti u nás nemají nejlepší pověst. Když před nedávnem proběhla médii kauza týkající se soudců, byli dotyční představováni jako výjimka a ojedinělé černé ovce v čestném soudcovském stavu. Nechci se nijak dotknout soudců, můžeme zde dosadit řadu jiných profesí. Případy týkající se advokátů jsou však většinou interpretovány jako potvrzení pokleslé advokátní morálky. Je tomu opravdu tak, vymykají se advokáti obecnému průměru a jsou natolik zkaženější než ostatní profese?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se