Nedávno oznámil ministr zemědělství Petr Bendl, že zastavuje výběrové řízení na nového generálního ředitele podniku Lesy ČR. Vzhledem k tomu, že bývalý ředitel odstoupil již v polovině listopadu a ministr opakovaně veřejnost ubezpečoval, že výběr ředitele bude ukončen v lednu nebo nejpozději počátkem února, je tato zpráva pro nezasvěcené celkem překvapivá. V kontextu toho, k čemu v tomto podniku opakovaně dochází, to ale považuji za logické vyústění mocenských bojů lobbistických skupin, které se na novém řediteli nemohou shodnout.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se