Sedm tisíc zaměstnanců košických železáren si může oddechnout. Právě tolik lidí by mohlo přijít o práci, kdyby se na východním Slovensku nepodařilo udržet ocelářský koncern U.S. Steel. Premiér Robert Fico včera podepsal dohodu s vedením firmy v jejím ocelovém mrakodrapu v Pittsburghu, podle které Američané z Košic v dalších pěti letech neodejdou. "Vláda si plně uvědomuje význam U.S. Steel pro ekonomiku Slovenska," řekl Fico.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se