Sedm tisíc zaměstnanců košických železáren si může oddechnout. Právě tolik lidí by mohlo přijít o práci, kdyby se na východním Slovensku nepodařilo udržet ocelářský koncern U.S. Steel. Premiér Robert Fico včera podepsal dohodu s vedením firmy v jejím ocelovém mrakodrapu v Pittsburghu, podle které Američané z Košic v dalších pěti letech neodejdou. "Vláda si plně uvědomuje význam U.S. Steel pro ekonomiku Slovenska," řekl Fico.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



