Do Prahy jsem přijel před třinácti lety z malého města, po civilce, kde jsem se rok a půl staral v ústavu o mentálně postižené děti. Chtěl jsem pracovat v hlavním městě, ale také tu pomáhat těm, na které se zapomíná: "dětem ulice".
Oslovil jsem streetworkera László Sümegha z Projektu Šance coby dobrovolník. Často jsme spolu při pochůzkách Prahou od kluků i holek na ulici slyšeli: nemáme peníze, jídlo ani bydlení. Musíme se každý den prodávat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



