Jak co nejvíce uspořit energii? Na tuto otázku se snaží najít odpověď stavební a nábytkářský veletrh v Brně, který v tradičních prostorách výstaviště můžete navštívit od úterý do soboty.
Úspory se týkají i samotného veletrhu. Letos se mohou návštěvníci těšit na 804 vystavovatelských firem ze 17 zemí světa, oproti loňskému roku jejich počet klesl o tři desítky. Výstavní plocha je v porovnání s rekordním rokem 2008 menší zhruba o tři čtvrtiny. "Očekáváme obdobnou návštěvnost jako loni, tedy 60 tisíc návštěvníků," sdělila mluvčí Stavebního veletrhu Jana Tyrichová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



