Jak co nejvíce uspořit energii? Na tuto otázku se snaží najít odpověď stavební a nábytkářský veletrh v Brně, který v tradičních prostorách výstaviště můžete navštívit od úterý do soboty.

Úspory se týkají i samotného veletrhu. Letos se mohou návštěvníci těšit na 804 vystavovatelských firem ze 17 zemí světa, oproti loňskému roku jejich počet klesl o tři desítky. Výstavní plocha je v porovnání s rekordním rokem 2008 menší zhruba o tři čtvrtiny. "Očekáváme obdobnou návštěvnost jako loni, tedy 60 tisíc návštěvníků," sdělila mluvčí Stavebního veletrhu Jana Tyrichová.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se