V rámci Mezinárodního veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST se ve středu v areálu brněnského výstaviště uskutečnil seminář Jak vést jednání s investory: praktické rady a doporučení.
Zájem byl velký - většina sedadel posluchárny P4 byla obsazená. O úvodní slovo se postaral ředitel Divize Investice Ondřej Votruba a vedoucí odboru Řízení investičních projektů Petr Pospíšil, oba z pořádající agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



