V rámci Mezinárodního veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST se ve středu v areálu brněnského výstaviště uskutečnil seminář Jak vést jednání s investory: praktické rady a doporučení.

Zájem byl velký - většina sedadel posluchárny P4 byla obsazená. O úvodní slovo se postaral ředitel Divize Investice Ondřej Votruba a vedoucí odboru Řízení investičních projektů Petr Pospíšil, oba z pořádající agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se