Bankéřka, 28 let.



Kladete otázku špatně. Měla byste se ptát, na jak dlouho se můžete odloučit od přítele, abyste si udržela slušnou šanci získat si ho po návratu zpátky. Šest měsíců je nejspíš bez problémů. Rok už je na hraně. A tři roky jsou příliš.

Jestli toho muže máte opravdu ráda (a já předpokládám, že ano, protože jinak byste neuvažovala o tom, že všeho necháte a budete se s ním courat po světě), měla byste jet s ním. Dobrý partner je vzácnější zboží než práce na globálních trzích pro investiční banku, takže pokud se chystá odjet na tři roky, je rozumné jet také.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se