Na Slovensku se blíží první privatizace druhé vlády premiéra Roberta Fica. Do konce roku může v rukou soukromníka skončit část jednoho z největších slovenských zaměstnavatelů, železniční přepravní společnosti Cargo.

Návrh na rozdělení a prodej dostane v příštích týdnech na stůl vláda od ministra dopravy Jána Počiatka. "Filozofií materiálu ministerstva dopravy je ozdravení a oddlužení společnosti," řekl mluvčí ministerstva Martin Kóňa.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se