Na Slovensku se blíží první privatizace druhé vlády premiéra Roberta Fica. Do konce roku může v rukou soukromníka skončit část jednoho z největších slovenských zaměstnavatelů, železniční přepravní společnosti Cargo.
Návrh na rozdělení a prodej dostane v příštích týdnech na stůl vláda od ministra dopravy Jána Počiatka. "Filozofií materiálu ministerstva dopravy je ozdravení a oddlužení společnosti," řekl mluvčí ministerstva Martin Kóňa.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



