Jsem poměrně háklivá na své soukromí. Nesnáším, když mě někdo šmíruje, vrtá se v tom, do čeho mu nic není, a odhaluje věci, které odhalit nechci. V poslední době se masivně dostáváme pod kuratelu všudypřítomného slídila, proti němuž není obrany.

Velký bratr ze zámoří sleduje úplně všechny a pořád a velké korporace mu v tom ochotně pomáhají. Slídivé ucho českého státu (je-li to skutečně stát) je už taky všude. Znamená to, že jsme všichni vydíratelní? Zásadně si nevypínám web kameru. Když jsem doma sama, občas si dávám nohy na stůl a piju pivo z lahve. Má to někde nějaký šmírák uloženo pro případ pozdější potřeby?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se