PREZIDENTSKÝ TURNAJ ZNÁ VÍTĚZE
Dean Brabec, prezident Klubu finančních ředitelů a managing partner CEE společnosti Arthur D. Little, předává cenu absolutnímu vítězi 4. ročníku Prezidentského CFO golfového turnaje v Plzni. Stal se jím Tomáš Očenášek, makléř společnosti Cyrrus (vpravo). Mezi partnery turnaje byly mj. Privatbanka (na dolním snímku vlevo Alexander Cetl, reprezentant banky v ČR) a Hospodářské noviny (vpravo Petr Orálek, zástupce šéfredaktora HN).
FOTO: CONPROPOMOC KRAJANŮM
Veřejnou sbírku na podporu texaského městečka West, zčásti zničeného v dubnu výbuchem v místní chemické továrně, uspořádaly české a slovenské Rotary kluby. Šek na 175 670 Kč jako výtěžek sbírky předala na českém ministerstvu zahraničí Rayi Snokhousovi (třetí zleva), honorárnímu konzulovi České republiky ve státě Texas, zástupkyně českých a slovenských Rotary klubů Irena Brichta. V městečku West žije silná česká krajanská komunita. Sbírku podpořila i banka ČSOB.
FOTO: CREST COMMUNICATIONSOSLAVA NAROZENIN
Dvacet let působení na českém trhu oslavila společnost Inoutic/Deceuninck, přední evropský výrobce plastových okenních profilů a terasových systémů. Společnost Inoutic patří mezi tři největší výrobce PVC okenních a dveřních systémů na světě. Při oslavě na Brněnské přehradě se půlnočního krájení narozeninového dortu ujali zleva Bruno Deboutte, ředitel pro střední a východní Evropu, Tom Debusschere, CEO skupiny Deceuninck, a generální ředitel české pobočky Inoutic Radek Slabák.
FOTO: PLEON IMPACT


Tipy na významné společenské i firemní akce nám posílejte na personalie@economia.cz.