Po deseti ligových kolech pokračuje Baník Ostrava v trendu posledních let. Vydřel teď sice bod na Slovácku, ale herně se trápí a čeká ho zase jen boj o záchranu. V posledních letech se klub řídí heslem: Za vším hledej peníze! I když nynější majitelé situaci zlepšili, zůstává budoucnost dál nejistá. Baník se trápí na více frontách, na hřišti není v pohodě a k sestupovým příčkám nemá daleko. Z poháru ho vyřadil lídr druhé ligy Ústí nad Labem. Co tedy za nevydařeným vstupem do sezony stojí?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



