Po deseti ligových kolech pokračuje Baník Ostrava v trendu posledních let. Vydřel teď sice bod na Slovácku, ale herně se trápí a čeká ho zase jen boj o záchranu. V posledních letech se klub řídí heslem: Za vším hledej peníze! I když nynější majitelé situaci zlepšili, zůstává budoucnost dál nejistá. Baník se trápí na více frontách, na hřišti není v pohodě a k sestupovým příčkám nemá daleko. Z poháru ho vyřadil lídr druhé ligy Ústí nad Labem. Co tedy za nevydařeným vstupem do sezony stojí?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se