Musíme k volbám, říká nám jeden hlas. Půjde o hodně, a proto se nesmíme vyhnout tomu, abychom využili svého ústavního práva, splnili i svou občanskou povinnost a - šli k volbám.

Musíme k volbám, abychom pomohli změnit naši politickou realitu k tomu, co naše ústava říká, že mít máme, totiž parlamentní demokracii. Po prezidentských volbách a tragikomickém pádu legitimní vlády řídí tuto zemi skupina lidí bez politického mandátu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se