Musíme k volbám, říká nám jeden hlas. Půjde o hodně, a proto se nesmíme vyhnout tomu, abychom využili svého ústavního práva, splnili i svou občanskou povinnost a - šli k volbám.
Musíme k volbám, abychom pomohli změnit naši politickou realitu k tomu, co naše ústava říká, že mít máme, totiž parlamentní demokracii. Po prezidentských volbách a tragikomickém pádu legitimní vlády řídí tuto zemi skupina lidí bez politického mandátu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



