Zkusili jste někdy dětem popsat, jak probíhal náš život před nějakými 20 lety? Pokud ano, asi znáte ten pohled, v němž se mísí nedůvěra s neschopností pochopit, "jak to mohlo fungovat". Žádný internet, mobilní telefony ani satelitní navigace, auta bez ABS a airbagů... Když jsme někam vyrazili, museli jsme se předem dohodnout s protistranou, kdy a kde se potkáme, a podívat se na papírovou mapu, kudy pojedeme. Co je na místě k vidění, jsme obvykle v detailu zjistili, až když jsme tam dojeli. Teď je to (naštěstí) jinak.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se