Na svém blogu jsem se rozhodnutí České národní banky pokusil vysvětlit i neekonomům. A tak pro zajímavost: co na to říkají právě neekonomové?

Řada reakcí neekonomů je nejspíše nepublikovatelná, níže si ale dovoluji uvést dvě slušné reakce z mé oblíbené sociální sítě. Pozorování Michala i Lenky mi připadají trefná a zajímavá - ať už jde o bezprostřední dopady, komunikaci, nebo vedlejší efekty.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se