Tady snad nežije nikdo, kdo by vůbec nepil slivovici," usmívá se Markéta Matějčná, která nás provádí po areálu vizovické likérky. "Když se něco slaví, vždycky se otevře lahev pálenky. Je to prostě zdejší tradice. Nejspíš proto, že se v tomhle kraji tak dobře daří švestkám."Už v osmnáctém století místní palírníci zjistili, že krajina v podhůří Vizovických vrchů na soutoku řek Lutonínky a Bratřejovky je pro pěstování švestek jako stvořená. Do té doby se tady pálenka dělala hlavně z obilí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se