Může za svou tragickou smrt v Praze skutečně jen zdejší palestinský velvyslanec? Proč byly v jeho rezidenci další zbraně a výbušniny? Proč je vůbec v Praze palestinský velvyslanec, když žádný stát jménem Palestina neexistuje? A jak to, že ještě neexistuje, když se pro něj Valné shromáždění OSN vyslovilo už před sedmašedesáti lety?

Zatímco s odpovědí na první dvě otázky bude lepší posečkat, třetí i čtvrtý dotaz se dají zodpovědět bleskově.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se