S písněmi z nové desky Maratonika zpěvák Dan Bárta koncem roku najezdil dvanáct tisíc kilometrů po Česku. "Nikdy jsem nejel takovou šňůru, abych měl čtyřicet koncertů za sebou," vysvětluje. Ale desky se díky tomu od listopadu prodalo přes sedm tisíc kopií a v únoru a znovu v dubnu s ní Bárta bude opět koncertovat.
"Při živým hraní i ve studiu při natáčení byly chvíle, kdy se mi vracel pocit ze začátků kapely Illustratosphere, a to je pro člověka, který si užije každej sentiment, radostná zpráva," říká Bárta, který se nejraději vyjadřuje hovorovým jazykem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



