Tento týden se naplno rozběhla příprava hokejové reprezentace na letošní mistrovství světa v běloruském Minsku. A pro Vladimíra Růžičku, který se mezitím po čtrnácti letech rozloučil se střídačkou Slavie, tím začala třetí štace v pozici hlavního kouče národního týmu.
"Měli jsme asi čtyři schůzky s asistenty Ondrou Weissmannem a Jardou Špačkem a dáváme ten tým dohromady," uvedl Růžička, který tuto středu na slávistickém stadionu v Edenu přivítal první várku adeptů nominace. Hráče, jejichž týmy v extralize a KHL už ztratily možnost bojovat o titul. Mezi nimi i více než desítku nováčků.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



