Tento týden se naplno rozběhla příprava hokejové reprezentace na letošní mistrovství světa v běloruském Minsku. A pro Vladimíra Růžičku, který se mezitím po čtrnácti letech rozloučil se střídačkou Slavie, tím začala třetí štace v pozici hlavního kouče národního týmu.

"Měli jsme asi čtyři schůzky s asistenty Ondrou Weissmannem a Jardou Špačkem a dáváme ten tým dohromady," uvedl Růžička, který tuto středu na slávistickém stadionu v Edenu přivítal první várku adeptů nominace. Hráče, jejichž týmy v extralize a KHL už ztratily možnost bojovat o titul. Mezi nimi i více než desítku nováčků.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se