Když před třemi lety představovali v Londýně herci nový seriál Hra o trůny, byli dost nesví. Nervózně mluvili o tom, že s tak gigantickou produkcí nikdo z nich ještě netočil, že příběh sice působí jako fantasy, ale je vlastně nesmírně skutečný, že netuší, co na to diváci řeknou a jestli natočí další řadu... Na prahu čtvrté sezony se herci na tradičním londýnském setkání s novináři už tvářili sebejistě (ti, jejichž postavy to přežily), v mnohém je jasno, ale zdaleka ne ve všem.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se