V tom neutuchajícím sledu událostí, geopolitického dění, Oscarů a hromadných fotek hvězd je člověk rád za trochu jiné zprávy.

Samozřejmě, že sleduji, co se děje ve světě. A zároveň se smutkem konstatuji, že tam, kde by se dít mělo, se neděje vůbec nic. Potvrzuje to staré dobré pravidlo, že nejlépe je spoléhat sám na sebe.

Představa, jak vás někdo přepadne a okolostojící vás ujišťují, že jsou znepokojeni, dokonce silně znepokojeni, je velmi smutná. Nicméně, komentářů na toto téma vychází denně přehršel od povolanějších a zkušenějších. Mě zaujalo několik zpráv mimo geopolitické dění.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se