Trendy je především ženskost, snad pánové pro jednou prominou, ale na greenu je přece také spousta žen. Což je fajn. A čím víc jsou ženy ženami, tím víc jsou páni gentlemany...
Ve dvacátých letech minulého století, kdy byly role jasně dané, chodily ženy na green v sukních. Komfort však zvítězil a kalhoty postupně začaly hrát prim. Tradiční komplet - tričko s límečkem, chinos plátěné kalhoty a pokrývka hlavy - sice zůstává, ale dostává dnes i různé zábavnější varianty.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se