Letošní ročník nejprestižnějšího reklamního festivalu světa - Cannes Lions - je pro českou reklamu mimořádně úspěšný. Po patnácti letech se na něm dočkala zlata. Získala ho pražská agentura Young & Rubicam za sérii inzerátů pro výrobce motocyklů Harley Davidson.
"Abych byl upřímný, tak jako agentura jsme toho vlastně moc neudělali. Našli a převyprávěli jsme krásný příběh z české historie," vysvětluje klíč k úspěchu kreativní ředitel Jaime Mandelbaum. Kampaň využila příběh o konfiskaci motorek německými vojsky během druhé světové války - čeští harlejáři proto rozmontovávali své stroje, jednotlivé součástky schovali a po válce je zase složili zpět.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



