Stručně řečeno, složití lidé to vždycky budou mít složité, protože to tak mají rádi. Jednoduší lidé mají tendenci - naprosto zdravou a biologickou - věci zjednodušovat. Chtějí-li se dostat z bodu A do bodu B, vyberou nejpohodlnější cestu a jdou, dokud nedojdou. Tím se nechce říct, že se jednoduchým lidem nebudou dít komplikace, budou, ale budou se je snažit minimalizovat nebo se jim vyhnout.

To, že o někom řeknu, že je jednoduchý, neznamená, že na něj shlížím spatra. Naopak se těmto lidem obdivuji a často se přistihnu, že jim tak trošku s otevřenou pusou ne úplně závidím, ale občas je obdivuji vlastně dost a mám tendenci se od nich učit. Ta jednoduchost mě - v tom nejlepším slova smyslu - fascinuje. Aby nedošlo k mýlce: takový jednoduchý člověk může být velice vzdělaný, úspěšný a vážený. Takže jednoduchost nemyslím vůbec derogativně.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.