Sladkým se tady cpeš, ale ani to kafe si neuděláš dobrý," dostalo se mi reakce od známého, když jsem odmítla mléko a cukr do kávy. Prostě mi chutná černá káva. Člověk, který si ráno v práci uvaří turka do čtvrtlitrového hrnku, osladí ho třemi lžičkami cukru a po okraj doleje mlékem, mi nevěřil. Myslel si, že nechci být tlustá.

Ta situace vede k zamyšlení: jaký typ lidí pije kávu a proč?

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se