Po prohraných komunálních volbách se Bohuslav Sobotka zdatně tváří, že se vlastně nic nestalo. Co je to úbytek nějakých osmi stovek mandátů proti tomu, že se vládě daří, podsouvá straníkům. Ano, ztratili jsme pozice v krajských městech, zato ale skoro jistě uhájíme většinu v Senátu. Tato ukolébavka snad může vedení strany utvrdit v pocitu, že sestup ČSSD do druhé ligy nehrozí. O to drsnější ale může být probuzení.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se