Po prohraných komunálních volbách se Bohuslav Sobotka zdatně tváří, že se vlastně nic nestalo. Co je to úbytek nějakých osmi stovek mandátů proti tomu, že se vládě daří, podsouvá straníkům. Ano, ztratili jsme pozice v krajských městech, zato ale skoro jistě uhájíme většinu v Senátu. Tato ukolébavka snad může vedení strany utvrdit v pocitu, že sestup ČSSD do druhé ligy nehrozí. O to drsnější ale může být probuzení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






