Ekonomická data ukazují, že Evropská unie je na prahu další recese, a v Evropě se o minulém víkendu demonstrovalo. Za co? Bylo by logické, kdyby odbory, levicové strany a občanské iniciativy na politicích požadovaly opatření, která by vedla k oživení výroby, tvorbě pracovních míst, k hospodářskému růstu. Demonstranti v několika městech EU se ale domáhali pravého opaku. Aby politici nedělali nic, co by ekonomice unie pomohlo.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se