Píšťalka sudího Jílka hvízdne naposledy a majitel plzeňského klubu Tomáš Paclík vítězoslavně zatne pěst. Jeho Viktoria právě demonstrovala světu, a hlavně pražské Spartě, že je pořád velká a silná. A to i po odchodu trenéra Pavla Vrby k české fotbalové reprezentaci. Byť si dosud hlavní konkurent mohl v duši nakrásně malovat vize, že bez hlavního strůjce plzeňského zázraku se tohle impérium začne pozvolna hroutit. Ale ono ne.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se