Píšťalka sudího Jílka hvízdne naposledy a majitel plzeňského klubu Tomáš Paclík vítězoslavně zatne pěst. Jeho Viktoria právě demonstrovala světu, a hlavně pražské Spartě, že je pořád velká a silná. A to i po odchodu trenéra Pavla Vrby k české fotbalové reprezentaci. Byť si dosud hlavní konkurent mohl v duši nakrásně malovat vize, že bez hlavního strůjce plzeňského zázraku se tohle impérium začne pozvolna hroutit. Ale ono ne.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



