Byla sobota večer 11. října. Lídr hnutí ANO Milan Feranec a jeho straničtí kolegové zrovna seděli v olomoucké restauraci Kamel Club a čekali na sečtení výsledků komunálních voleb v hanácké metropoli. Po pár hodinách bylo jasné, že ANO volby vyhrálo, a to celkem s jasným náskokem. V Kamel Clubu začaly oslavy. Lídr kandidátky Feranec zavolal druhým sociálním demokratům a pozval je, aby rovnou přišli na první jednání o možné koalici.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






