Byla sobota večer 11. října. Lídr hnutí ANO Milan Feranec a jeho straničtí kolegové zrovna seděli v olomoucké restauraci Kamel Club a čekali na sečtení výsledků komunálních voleb v hanácké metropoli. Po pár hodinách bylo jasné, že ANO volby vyhrálo, a to celkem s jasným náskokem. V Kamel Clubu začaly oslavy. Lídr kandidátky Feranec zavolal druhým sociálním demokratům a pozval je, aby rovnou přišli na první jednání o možné koalici.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se