Honza Dvorský se stal v pouhých 23 letech členem malého sedmičlenného týmu, který přenesl SwiftKey, nejpopulárnější klávesnici pro operační systém Android, na konkurenční platformu iOS od Applu. Celá práce na iOS verzi klávesnice SwiftKey trvala jen několik měsíců a spěch byl hlavním důvodem, proč jsme si museli měsíc počkat na češtinu.

I díky jeho angažmá však byl jazyk relativně malé země mezi prvními, které se do iOS verze klávesnice dostaly. "To víte, že jsem za češtinu lobboval, ale nejdůležitější je ohlas samotných uživatelů, a ti z Česka jsou slyšet," říká Honza Dvorský.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se