Čestr měl ohnivý problém

Tomáš Karpíšek neměl klidný rozjezd roku. Jeho Čestr byl na silvestra vyřazen z provozu. Vzňala se část vzduchotechniky - podle hasičů nejspíš mastnota v digestoři. Škody na zařízení restaurace jsou ale minimální a restaurace už je v provozu. Mimochodem, Karpíšek dal nedávno rozhovor časopisu Forbes, v němž oznámil otevření tří nových Lokálů. Koncept se letos rozšíří do Plzně, Brna, jedna restaurace přibude v Praze. V plánu je i pekárna a hospoda se zahraničními pivy. Gourmetguru je velmi zvědavý.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se