Dvojnásobné vítězství českých děvčat v nedávné biatlonové štafetě potěšilo nejen fanoušky tohoto "sportu pohraničníků". Nikdy dřív jsem biatlon nesledoval, ovšem tentokrát jsem si nádherný finiš Veroniky Vítkové, když si s velkým náskokem jela pro zlatou, užil také.
S potěšením si pak čteme tweety, jako třeba tento od televizního sporťáka Roberta Záruby: "Holky s flintama půjdou dneska v Ruhpoldingu do hajan s čistými zadečky, protože si je dokonale vytřely zbytkem biatlonového světa."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



