Dvojnásobné vítězství českých děvčat v nedávné biatlonové štafetě potěšilo nejen fanoušky tohoto "sportu pohraničníků". Nikdy dřív jsem biatlon nesledoval, ovšem tentokrát jsem si nádherný finiš Veroniky Vítkové, když si s velkým náskokem jela pro zlatou, užil také.

S potěšením si pak čteme tweety, jako třeba tento od televizního sporťáka Roberta Záruby: "Holky s flintama půjdou dneska v Ruhpoldingu do hajan s čistými zadečky, protože si je dokonale vytřely zbytkem biatlonového světa."

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se